Все про масло для мотоциклів
Вы просматриваете: Главная > Автохимия > Все про масло для мотоциклів

Все про масло для мотоциклів

Власники транспортних засобів, зокрема, мотоциклів знають, як важливо обрати якісне масло для власного байку, щоб він не підвів у найбільш неочікувану мить. Тому і купляти його потрібно в перевірених спеціалізованих місцях, часто це місця продажу нових мотоциклів. Такі магазини спеціалізуються на роботі в мотосфері та забезпечують гарантію якості товару і дотримання правильних умов зберігання мастила.

Варто пам’ятати, що мотори мотоциклів і автомобілів дуже різняться як за будовою, так і за специфікою роботи. Так, вони значно скоріше набирають швидкість, досягаючи значення 14 тисяч оборотів за хвилину, і, відповідно, значно більше нагріваються. Тому, у виборі масла для мотоциклів велику роль відіграють такі властивості, як якість, в’язкість і температурний режим. Варто також звернути увагу на рекомендації виробника, часто виробник зазначає, яке саме мастило підійде конкретній моделі.

Особливості вибору мастила для мотоциклів

Кожен з вузлів, що забезпечують повноцінну роботу мотоцикла, потребує змащення окремим маслом.  Таким чином, виділяють наступні типи мастил для мотоциклів:

  • для двигунів
  • для трансмісії
  • для підвіски
  • для ланцюгів

Усі ці види масел відрізняються за складом одне від одного і мають спеціалізоване призначення. Не можна комбінувати масла, або заміняти їх один одним.

Також потрібно звернути увагу і на те, що в мототранспорті використовують 4 типи двигунів:

  • бензиновий
  • дизельний
  • двотактний
  • чотиритактний

І якщо для дизельних і бензинових двигунів можна використовувати одне й те саме мастило, то дво-  і чотиритактні двигуни дуже відрізняються та проявляють себе як більш вимогливі. Тому потрібно дуже відповідально ставитись до змащення двигунів призначеним спеціально для них маслом.

Сьогодні мотомагазини Києва пропонують великий асортимент мастил різних фірм, різної якості, різного призначення. Відповідно, різняться і ціни. Але на маслі не можна економити, оскільки якість масла прямо пропорційно пов’язана із вашою особистою безпекою. Якщо вам потрібна консультація спеціаліста, ви можете звернутись в спеціалізовані мотомагазини. В таких закладах працюють висококваліфіковані спеціалісти, які вам допоможуть із вирішенням будь-якого питання в цій галузі.

І пам’ятайте, що якісне масло забезпечить вашому мотоциклу довге життя, а вам спокій в поїздці і комфортне керування вашим байком навіть під час далекої мандрівки.

Метки:


Оставить отзыв

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо войти.